COŞKUYU BAŞA SAR...

Voyage Bodrum’da büyük değişim başladı!

Bodrum’un güzelliğini dört mevsim yaşama imkanı sunan Voyage Bodrum, zevk sahibi konforlu odalarından enfes lezzetlerle dolu restoranlarına, eşsiz plajından eğlence dolu anlar sunan barlarına kadar her noktada yenilenen yüzüyle karşınızda…

Bodrum havasını ve gecelerin eğlence dolu ışıltısını doyasıya yaşatan otel, kent merkezine yalnızca 900 m uzaklıkta konumlanıyor. Havaalanına ise 40 km uzaklığı bulunan Voyage Bodrum, ‘Çocuksuz Otel’ konsepti ile yalnızca 16 yaş üzeri misafirleri ağırlıyor. Bodrum Kalesi’nin muhteşem manzarasına açılan otel, Bodrum’a yakın konumu ile tatil ve eğlence ikilisini birbirinden ayıramayanları, bambaşka bir deneyime davet ediyor.

Yat taksilerin yanaşabildiği iskelesi, Bodrum merkeze deniz yoluyla gidebilme ayrıcalığı, donanımlı şık odaları ve ‘Ultra Her Şey Dahil’ konseptiyle Voyage Bodrum, huzur ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyen misafirlerine hayallerindeki tatili birebir yaşatıyor. Denize sıfır tesisin, denizi mavi bayraklı olup, küçük bir kum-çakıl plajı bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra tesiste; çeşitli su sporları, soft animasyon, dart, mini sinema, fitness, boccia, masa tenisi ve bilardo gibi aktiviteler bulunuyor.

Konumu:

37.027773,27.41637,37.025773,27.41637