SİZİ ARIYORUZ!

Koşulsuz misafir memnuniyetini ilke edinen Voyage Otelcilik olarak sorumluluk alabilen, dinamik çalışanlarımızla her geçen gün daha da güçleniyoruz.

Çalışanlarımıza güvene dayalı, gelişime açık, kariyer olanaklarının değerlendirildiği demokratik bir ortam sunmaktayız. Bu ayrıcalığı yaşamak, başarımıza ortak olmak istiyorsanız sizleri de bu büyük aileye katılmaya davet ediyoruz.

İK Politikamız

 • Dürüst, şeffaf, adil, saygın ve güvene dayalı ilişkiler kurulmasını sağlayacak politikalar oluşturmak ve yaymak
 • Dinamik ve profesyonel insan kaynağımızı, kurum kültür ve hedeflerine uygun olan adaylar arasından seçmek ve geliştirmek
 • İnsana yatırım yapan ve değer veren bir grup olarak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekli izlenen ve iyileştirilen sistemler kurmak ve yönetmek
 • Şirketimizin hedeflerine ve personelimizin kişisel gelişimine hizmet edecek eğitimler düzenlemek ve etkinliğini ölçmek

Size Sunabileceklerimiz

 • Yenilikçi ve dinamik bir sektör
 • Rekabetçi ve iddialı bir ortam
 • Kendi alanınızda en iyilerle çalışma fırsatı
 • Etik ilkelere saygılı bir yönetim anlayışı
 • Kişisel gelişim için fırsatlar

İşe Alım Süreci ve Oryantasyon

Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber grubumuzun kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalarıdır. Grubumuza yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendiririz.

Online Başvuru
Gruptaki tüm açık pozisyonlara kariyer.net sitesi üzerinden başvuru yapılabilir. Bununla beraber genel başvurular da basvuru@voyagehotel.com adresinden kabul edilir. İş başvurusu ve değerlendirmeleri sonrası olumlu veya olumsuz tüm adaylara geri dönüş yapılır.

Seçme Süreci
İlanı yapılmış olan başvurular arasından pozisyona uygun bulunan adaylar tesisimize davet edilir. Adaylara genel yetenek testi ve kişilik envanteri uygulanır. İnsan kaynakları yetkilileri tarafından gerçekleştirilen mülakatlar sonrasında olumlu bulunan adaylar ilgili departman yöneticilerine yönlendirilir. Kullanılacak değerlendirme araçları ile ilgili, adaylarımız uygulama öncesinde bilgilendirilir.

İş Teklifi
Değerlendirme süreçleri olumlu bulunan adaylar için pozisyonuna bağlı olmak şartıyla referans kontrolleri gerçekleştirilir ve nihai iş teklifleri tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra yapılır. İşe yeni başlayan çalışanlarımız için grubumuza hızla entegre olmaları adına İşe Uyum Programı (Oryantasyon Programı) düzenlenir.

Eğitimler
Günümüzün hızlı değişim gösteren çalışma dünyasında eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi, düzenlenmesi ve en etkin geri dönüşün alınmasını sağlamayı planlamaktayız. Bu amaçla çeşitli eğitim programları düzenlemekteyiz.

 • Oryantasyon Eğitimi
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Teknik Eğitimler
 • Operasyonel Eğitimler

Kariyer Yönetimi
Kariyer yönetimi sistemimiz grubumuzun stratejileri doğrultusunda tüm çalışanlarımızın gelişimlerine destek vererek, doğru zamanda doğru işte görevlendirilmelerinden başlamak üzere sistematik bir şekilde yürütülen bir süreç. Çalışanlarımızın yatay ve dikey tüm kariyer hareketleri (terfiler, transferler vb.), kariyer ve gelişim yönetimi sistemi içinde düzenli olarak bölüm yöneticileri ile bir araya gelerek değerlendirilir.

Başvurularınız sadece Voyage Grup İnsan Kaynakları ve Eğitim Direktörlüğü İşe Alım Birimi tarafından görüntülenir ve değerlendirilir. Açık olan pozisyonlar için öncelikli olarak ilgili ilanlara kariyer.net üzerinden başvuru yapan adaylar değerlendirilecektir.

Kariyer.net üzerinden iş ilanlarımıza ulaşabilir, online başvuru yapabilirsiniz.