Maxx Royal Cup 2017’de Finale Doğru!

Maxx Royal Cup 2017’de Finale Doğru!

Toplamda 21 ayaktan oluşan turnuva Mayıs ayında Rusya, Almanya ve Estonya ile başlayarak, Mayıs ve Temmuz ayları arasında İtalya, Ukrayna ve Finlandiya’nın ev sahipliğinde devam etti. Serinin 13. Ayağı Temmuz ayı sonunda Helsinki’deki Linna Golf Club’da Heino Heikki’nin zaferi ile geçildi.

Maxx Royal Cup’ın ilk ayağı, Mayıs ayının son haftasında Dmitry Leschenko’nun Moskova’da Zavidovo Golf Club’da aldığı zaferle başlamıştı. Ardından, Almanya’ya taşınan turnuvanın dört etkinliği Seddiner See G&CC, GC Nahetal, Land GC Schloss Moyland ve Düsseldorfer GC’de yer aldı ve Wolter Marina, Siegfried Ostrowski, Krueger Carsten ve Inna Annette Steffen büyük finalde yerlerini aldılar.

Bir sonraki durak Talin’de Martina Kruger Estonya ayağını Estonian G&CC’de birincilikle bitirdi. Sonrasında aynı gün Maxx Royal Cup iki ayrı ülkedeki golfcüleri bir araya getirdi: Tracey Shirvell Roma’daki Argentario Golf Club’da puan toplarken, Badiuk Arthur Kharkiv’in kazananı oldu.

Maxx Royal Cup etkinliklerinde, oyuncular yarışmaya devam edecekler ve büyük finaldeki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışacaklar. 2017 yılının kazananının açıklanacağı Maxx Royal Cup büyük finali Aralık ayında Antalya, Belek’teki Montgomerie Maxx Royal Golf Club’da gerçekleşecek.