Maxx Royal Cup için heyecan dorukta!

Maxx Royal Cup için heyecan dorukta!

Türkiye golf tarihinde European Tour organizasyonuna ev sahipliği yapan ilk saha olan ve Tiger Woods, Rory Mcllroy, Sergio Garcia, Lee Westwood ve Henrik Stenson gibi isimleri ağırlayan  Montgomerie Maxx Royal, Avrupa’nın prestijli golf kulüplerinde düzenlediği turnuva serisi ile yeniden ilgileri üzerinde topluyor.

Efsane golfçülerin ayak izlerini taşıyan Belek bölgesinin en iddialı golf sahası Montgomerie Maxx Royal, önümüzdeki günlerde Avrupa’nın en prestijli golf kulüpleri ile birlikte heyecan dolu bir golf turnuvasına daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Londra’da Wentworth Golf Club, Amsterdam’da The Dutch Golf Club, Münih’te Eichenried Golf Club, Fransa’da Le National Golf Club gibi tanınmış golf sahalarında gerçekleşen serinin final ayağının gerçekleşeceği Montgomerie Maxx Royal'de ise hazırlıklar şimdiden başladı. Toplamda 20 turnuvada yaklaşık 2000 golfçünün katıldığı Maxx Royal Cup Turnuvası’nın final tarihi belirlendi. 5-9 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek final ayağında 50 golfçü, nefes kesen mücadele için sahaya çıkacak.

 EFSANELERİN AYAK İZİ

Colin Montgomerie imzası ile muhteşem bir tasarıma sahip olan Montgomerie Maxx Royal, gece aydınlatılmasına sahip 9 deliği ve uluslararası standartlardaki sahaları ile günün her saatinde eşsiz bir golf deneyimi yaşatıyor. Efsanevi golfçülerin ayak izlerini taşıyan saha, ağırladığı prestijli turnuvalar ile dünya golf sahnesinde iddialı bir rol oynuyor. 104 hektarlık bir alanı olan ve 8 ayrı gölü içerisinde barındıran saha, golf tutkunları için zorlu ve kırılmalı pek çok stratejik alternatif sunuyor.

Maxx Royal Cup'a katılmak ve detaylı bilgi almak için maxxroyalcup@maxxroyal.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Turnuva Sponsorları