Voyage Belek Golf & Spa

İskele Mevkii, Belek / AntalyaHaritada gör

Voyage Belek Golf & Spa, yenilenen yüzü ile bu yaz her zamankinden daha iddialı! Restoranlarından villalarına, yiyecek-içecek konseptlerinden çocuk kulübüne kadar baştan sona yenilenen otel, en iyi tatil anılarınıza ev sahipliği yapmak için çok yakında sizlerle...

Voyage Sorgun

Manavgat Sorgun Yöresi, Titreyengöl Mevkii / AntalyaHaritada gör

Yeşilin bin bir tonunu buluşturan Sorgun Ormanı’nın yanı başındaki Voyage Sorgun, hem minik misafirleriyle birlikte tatil yapan aileleri hem de çiftleri birbirinden özel hizmetlerle ağırlıyor.

Voyage Torba

Kızılağaç Mevkii 48400, Torba / Bodrum / MuğlaHaritada gör

Misafirlerini Bodrum’un eşsiz koylarından Torba’nın yanı başında muhteşem bir doğada ağırlayan Voyage Torba, Bodrum merkeze yakın konumuyla Ege’nin ışıltılı gecelerini doyasıya yaşatan muhteşem bir tatil sunuyor.

Voyage Torba Private

Kızılağaç Mevkii 48400, Torba / Bodrum / MuğlaHaritada gör

Dört mevsim boyunca yalnızca misafirlerine özel bir dünya yaratan Voyage Torba Private, Torba’nın kusursuz doğası içerisinde eşsiz bir atmosfer sunuyor. (Tesis 16.10.2017 ile 27.04.2018 tarihleri arasında Oda-Kahvaltı hizmet vermektedir.)

Voyage Bodrum

Bardakçı Koyu, Bodrum / MuğlaHaritada gör

Bodrum Kalesi’nin muhteşem manzarasına açılan Voyage Bodrum, merkeze yakın konumu ve ‘Çocuksuz Otel’ konsepti ile tatil ve eğlence ikilisini birbirinden ayıramayanları, bambaşka bir deneyime davet ediyor. (Tesis 01.11.2017 ile 31.03.2018 tarihleri arasında Oda-Kahvaltı hizmet vermektedir.)

Voyage Türkbükü

Hebil Mevkii, Göltürkbükü / Bodrum / MuğlaHaritada gör

Eğlencenin başrolde olduğu bir tatil yaşatan Voyage Türkbükü, Bodrum’un en özel noktalarından Hebil Koyu’nun yanı başında misafirlerine heyecan dolu bir tatil sunuyor. Mavi Bayrak Ödüllü sahili, ayrıcalıklı hizmetleri ve muhteşem doğasıyla Voyage Türkbükü, tatil keyfini unutulmaz anlara dönüştürüyor.