Декларация здоровья и безопасности в отелях Voyage

Внимательно следя за рекомендациями соответствующих официальных и экспертных органовв рамках борьбы с Covid-19, мы, отели Voyage, к тщательно соблюдаемым нами стандартамгигиены и санитарии ввели дополнительные обновленные меры предосторожности иправила.

Нажмите, чтобы узнать о мерах, принимаемых в наших отелях в рамках борьбы с Covid-19.

Другие новости

Voyage Türkbükü, Travelers’ Choice 2020 Ödülü

Voyage Türkbükü was granted "Most Popular Hotels 2020" determined by HolidayCheck, Europe’s leading site for hotel reviews for travellers, shared their hotel experiences from all over the World.

HolidayCheck 2020

Voyage Bodrum, dünyanın dört bir yanından tatilcilerin izlenimlerini paylaştığı Avrupa’nın önde gelen otel yorum sitesi HolidayCheck tarafından verilen “2020’nin En Popüler Otelleri” ödülüne layık görüldü.

TÜV SÜD’s ‘Safe Vacation’ Certificate

Voyage Otelleri'nin sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ve uyguladığı hijyen politikaları ile dünyanın en prestijli kuruluşlarından TÜV SÜD tarafından Güvenli Tatil Sertifikası’nı almaya hak kazandı.<p><br></p><a href="/tr/hotels-sertificates">Sertifikalar için tıklayınız.</a>

Voyage Dünyası Şimdi Mobil Uygulamasında!

Mobil uygulamamız ile tatilin her anında, Voyage hizmetleri hep yanı başınızda! Hemen indirin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.voyage.hotels https://apps.apple.com/us/app/voyage-hotels/id1128405687