MUTLULUĞU BAŞA SAR...

Akdeniz’in eşsiz kıyılarından Belek’te, çam ağaçları arasında kapılarını kusursuz bir hizmete açan Voyage Belek Golf & Spa doğaya uyumlu modern mimarisi ile hem çocuklarıyla beraber seyahat eden ailelerin hem de romantik çiftlerin en renkli tatil adresi…

Antalya şehir merkezine 40 km, havaalanına ise 35 km uzaklıkta konumlanan tesis, konaklama süresince birbirinden özel hizmetlerle misafirlerini şımartıyor.

Ana binada bulunan odaların yanı sıra yeşillikler arasındaki bungalovlar ve Laguna Dubleks Villa seçenekleri de olan otelde konukları karşılayan her detay, düşlerin bir adım ilerisinde…

93.500 m² alan üzerindeki geniş tatil alanı ve birbirinden iddialı hizmetleriyle keyif dolu anlar yaşatan Voyage Belek Golf & Spa'da gösterişli açık büfelerin kurulduğu ana restoran dışında, enfes tatların sunulduğu pek çok a la carte restoran seçeneği de bulunuyor.

Gün boyu süren animasyonlar, renkli gece şovları, eğlence dolu barlar ve sınırsız heyecan sunan bir lunapark… Burası tatilin en renkli halinin yaşandığı bir dünya… Burası Voyage ayrıcalığının enfes bir doğayla buluştuğu renkli bir harikalar diyarı…

İlgi Çekici Bilgiler

Voyage Belek Golf & Spa inşa edilirken doğal yaşam ve orman alanları ile ağaçların çoğu korunmuştur. Bunlardan birini resepsiyon binasının içinde görebilirsiniz.

Belek Ormanları'nda ve sahilde düzenlenen çevre temizleme çalışmaları ve geleneksel ağaç dikimleri de çevreye verilen önemin göstergesidir.

 2015 yılında Thomas Cook tarafından verilen "Kanıtlanmış Kalite"ödülü, Holiday Check Ödülü, TUI Holly ödülü, 2014 yılında Corendon tarafından verilen" Yılın Oteli "ödülü, Starway "Dünyanın  En İyi Otelleri" ödülü, Schauinsland Top Hotel Partner ödülü, yine Holiday Check tarafından verilen "Quality Selection" ve "Top Hotel" ödülleri,  Zoover ödülü, TUI "Çevre"ödülü, Yeşil Yıldız, Otel Puan tarafından verilen "En İyi Otel" ödülü gibi kurulduğu yıldan bu yana sayısız ödül ile taçlandırılmıştır. Birçok kez de Avrupa'nın en büyük tur operatörü şirketlerinden biri olan Neckermann'ın "En İyi 100 Otel Primo" listesine girmiştir.

9001 Kalite Yönetim Sistemi, 22000 Gıda Yönetim Sistemi,14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve Gıda Güvenliği Yönetim  Sistemi sertifikalarına da sahiptir.

Voyage Belek'in sahili; Belek bölgesinde çok az rastlanan kayalıksız ve taşsız ince kumlardan oluşmaktadır.Mavi Bayrak'lı tesisin sahil şeridi aynı zamanda Caretta Caretta’lara ev sahipliği yapmakta ve Voyage Belek, bu sevimli konuklarını özel koruma alanları ile ağırlamaktadır.

Tesisin konumlandığı Belek bölgesi 2008 yılında IAGTO (Uluslararası Golf Tur Operatörleri Birliği) tarafından “Avrupa’nın En İyi Golf Destinasyonu” ödülünü almıştır.

Belek Turizm Yatırımcıları Birliği (BETUYAB) tarafından yaptırılan, üç semavi dini buluşturan ve ilginç düzenlemesiyle dikkat çeken (aynı avluya bakan cami, kilise ve sinagog'tan oluşan) 'hoşgörü merkezi' dinler bahçesi tesise 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Voyage Belek Golf & Spa, çam ağaçları içerisindeki konumu dolayısı ile sevimli sincaplara da ev sahipliği yapmaktadır. Tesis bahçesinde dolaştığınız her an bu sevimli canlıları görme ve resimleme imkanı bulabilirsiniz.

Konumu:

36.850471,31.071889,36.8460000,31.074489