ARADA BİR, BİR ARADA OLMAK İÇİN...

Yeşilin bin bir tonu içinde Voyage kalitesini yaşatan Voyage Sorgun, sınırsız seçenekleriyle hem çocuklu ailelere, hem de çiftlere çok özel bir tatil deneyimi sunuyor.

Voyage Sorgun, Antalya kent merkezine 75 km, havaalanına 65 km, Manavgat ve Side'ye ise 3 km mesafede bulunuyor. Ultra her şey dahil sistemiyle çalışan Voyage Sorgun, 87.000 m² alan üzerinde hizmet veriyor.

Voyage Sorgun; tesisi çevreleyen çam ağaçlarıyla kaplı Sorgun Ormanı, yüzme havuzlarının çokluğu, sevimli sincapları, mavi bayraklı sahili, sabahın erken saatlerine kadar hizmet veren diskoları ve birçok a la carte restoranıyla hem çocuklu aileler, hem de çiftler için doğru bir tercih.

Her biri özenle dekore edilmiş standart odalara alternatif olarak, bahçe ve villa tipi odalarda konaklama seçenekleribulunan Voyage Sorgun’un denize sıfır konumu, konuklarına birçok su sporu yapma imkanı da sağlıyor. Akşam şovları ve canlı müzik performansları ile konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatan Voyage Sorgun’da mutluluğu yeniden keşfetmeye davetlisiniz...

 

İlgi Çekici Bilgiler

  • Voyage Sorgun, bu yıl İlk defa 10 farklı kategoride gerçekleşen HolidayCheck Ödülleri'nde 400.000 otel değerlendirmesi arasında en iyi 99 otel içerisinde yer alarak "30 Yaş Altı Tatilcilerin Gözde Tesisi" seçildi.
  • Voyage Sorgun, yemyeşil Sorgun Çam Ormanı'nın içinde bulunuyor. Tesis inşa edilirken ağaçlara zarar verilmedi ve pek çok villanın tasarımı doğal hayatı etkilemeyecek şekilde yapıldı.
  • Birçok kez Avrupa'nın en büyük tur operatörü şirketlerinden biri olan Neckermann'ın "En İyi 100 Otel Primo" listesine giren Voyage Sorgun; 2004, 2005, 2006, 2007, 2010 yıllarında listeye giren yedi Türk otelinden biri oldu.
  • Voyage Sorgun önderliğinde, Sorgun Ormanı'nda çevre temizlik çalışmaları yapılıyor. Bu çalışmalara tüm tesis personeliyle birlikte, isteyen konuklar da katılabiliyor. Doğaya gösterilen saygı konuklar tarafından da büyük ilgi görüyor ve katılımcı sayısı giderek artıyor.
  • Voyage Sorgun'da her yıl geleneksel ağaç dikim günleri düzenleniyor. Tesisin çevreye gösterdiği duyarlılık Turizm Bakanlığı tarafından da ödüllendirildi.
  • Voyage Sorgun'un hemen karşısında koşu ve yürüyüş yapılabilecek bir orman alanı bulunuyor. Voyage Sorgun, bu özelliği taşıyan tek tesis olarak dikkat çekiyor.
36.756731,31.418762,36.754731,31.423762