Voyage Sorgun

Manavgat Sorgun Yöresi, Titreyengöl Mevkii / Antalya Haritada gör
Rezervasyon

Mutluluğa katıl!

Mavi Bayrak ödüllü plajı, ayrıcalıklı hizmetleri ve enfes lezzetleri ile tesis, doğayla baş başa kalmayı sevenlere hayallerindeki tatili yaşatıyor. Antalya şehir merkezine 75 km, havaalanına ise 65 km uzaklıkta konumlanan tesis, Voyage misafirperverliğini Sorgun’un enfes doğasıyla birleştirerek kusursuz hizmetin sınırlarını yeniden belirliyor.
Devamını oku

Oda Seçenekleri

Tesis Olanakları

 • İnternet Bağlantısı: Genel alanlarda ve odalarda kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

 • Alışveriş: Çeşitli ihtiyaçlarınızı tesisten ayrılmadan karşılamak için Voyage Sorgun içinde fotoğrafçı, mini market, deri mağazası ve kuyumcu bulunmaktadır.

 • Araç Kiralama: Tesis içinde araç kiralama servisi bulunmaktadır.

 • Çocuk Bakımı: Odada ve mini kulüpte ücretli çocuk bakıcılığı servisi bulunmaktadır. (2 yaş üstü çocuklar için)

 • Sağlık Hizmetleri: 24 saat boyunca hemşire ve doktor (isteğe bağlı olarak çağırılır) hizmeti bulunmaktadır. (ücretli)

 • Kiralık Kasa: Odaların tümünde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz dijital kasa ve resepsiyonda kasa hizmeti bulunmaktadır.

 • Otopark: Maksimum 200 araçlık açık otopark bulunmaktadır.

 • Büyüklük bilgisi: 87.000 m² alana kurulu tesisin 508 odası ve 1020 yatak kapasitesi bulunuyor.

Restoranlar ve Barlar

Usta şeflerin elinden çıkan enfes tatları ‘ultra her şey dahil’ konseptiyle sunan Voyage Sorgun’un, nefis açık büfe sunumlarıyla lezzet şöleni yaşatan Degusto ana restoranı ile damakları şenlendiriyor. 

Dünya mutfaklarının gösterişli lezzetlerini bir araya getiren Carino (Steak House), Wén (Çin), Teppenyaki , Buzuki (Rum), Tepsi (Türk), Vista (İtalyan), Cuisine 24 (kahvaltı ve 24 saat hizmet veren uluslararası mutfak) a la carte restoranları ile Voyage Sorgun misafirlerine özel unutulmaz bir damak şöleni yaşatıyor. 2 adet snack restoranı, a la carte kahvaltısı, konuklarını tatlı bir dünyaya davet eden pastanesi ve 9 adet farklı konseptlere sahip barları ile gün boyu konuklarını ağırlıyor. 

2021 Yaz Sezonundan itibaren Cuisine 24 dışındaki tüm a la carte restoranlar ücret karşılığında hizmet verecektir.


Plaj, Havuz ve Aquapark

Biri 16 yaş üzeri misafirlere özel hizmet veren iki iskelesi bulunan Mavi Bayraklı sahilde kendinizi Akdeniz’in serin sularına bırakın.

Ana Havuz, Kapalı Havuz, Aktivite Havuzu, 16 yaş üstünü ağırlayan Praga Havuzu ve çam ağaçları arasındaki Relaks Havuzu’nun yanında 3 ayrı çocuk havuzu ve eğlence dolu aquaparkı ile Voyage Sorgun’da kişiye özel bir havuz keyfi…

Spa Merkezi

Voyage Sorgun'un ruhunuzu ferahlatan unutulmaz atmosferinde huzur veren Sense Spa, uzman personeli, bir çok farklı masaj ve uygulamayla hizmet veriyor. Sakinleştirici özelliği ve doğuya ait rahatlığı ile kendine özgü vücut temizleme sanatını sergileyen Türk Hamamı ise, egzotik aromalı kokular eşliğinde konuklarına keyifli bir ortam sunuyor.

Eğlence

Dünyaca ünlü DJ’ler, birbirinden özel yıldızlar ve unutulmaz şovlar… Voyage Sorgun eğlence dolu sahne performanslarıyla Akdeniz’in ışıltılı gecelerini Beach Club'ta yeni sahnesinde bir araya getiriyor.


Çocuklar İçin…

Voyage Sorgun'da çocukları, tatil boyunca neşe ve eğlence dolu saatler bekliyor. Tesisin profesyonel eğitmenler eşliğinde farklı yaş gruplarına özel aktiviteler sunan Tugi Kid's World, çocukların dünyasında birbirinden özel anlar yaratıyor. Tesisin çocuk havuzları, çocuk büfesi ve lunaparkının yanı sıra 0-3 yaş grubu minikler için hizmet veren Gülen Bebekler Kulübü ile tüm çocuklar eğlence dolu tatilin keyfini yaşıyor. 3 yaş ve altındaki minikler ebeveynlerinin gözetimi altında katılabilirler. Balayı

Balayı günlerini tatlı bir düşe çeviren Voyage Sorgun’un balayı paketi, birbirinden özel sürprizlerle çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Giriş günü odaya meyve sepeti ve köpüklü şarap ikramı, odada bornoz, terlik, ücretsiz a la carte restoranlarda bir akşam yemeği için rezervasyon önceliği ve spa merkezinde alınacak bir masaj için %20 indirim Voyage Sorgun’un sunduğu balayı ayrıcalıklarından yalnızca birkaçı…

Entegre Sürdürülebilir Turizm Politikası

Voyage Sorgun Hotel olarak; çevre, çalışanlar ve topluma karşı olan sorumluluğunun bilincinde olan, sürekli gelişime inanan ve yürüttüğü faaliyetlerde ögeleri barındıran Entegre Sürdürülebilir Turizm Politikası doğrultusunda;          

Mevcut Uluslararası ve Ulusal Yasal Mevzuata ve ISO 14001, İş Sağlığı ve Güvenliği, Gıda Güvenliği, Kalite Yönetim Standardı, Sürdürebilir Kalkınma ve Sürdürülebilir Turizm Prensipleri doğrultusunda, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi Temel Prensiplerine dayanarak,

 -Tesisimizin bulunduğu gerek sosyal gerekse doğa koşullarını desteklemeyi, doğaya ve çevreye kirlilik yaratabilecek her türlü etkeni kontrol altında tutmayı, faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkabilecek olumsuz etkileri en az seviyeye indirmeyi ve bu seviyede tutmayı, doğal kaynakların doğru kullanımını sağlamak adına teknolojik gelişmeleri takip etmeyi,

 -Satın alma işlemleri sırasında bu doğrultuda uygulamalar yapmayı, misafirleri, odak noktası kabul ederek, sağlıklı bir çevrede tatil yapabilmeleri için, istek, beklenti ve ihtiyaçlarının araştırıp, uygun hizmetlerin planlanmasını ve verilmesini sağlamayı,

 -Yaptığımız tüm çalışmaları; çalışanlarımız, misafirlerimiz,  tedarikçilerimiz ve toplum ile paylaşmayı,

 -Çevre, insan hakları (din, dil, ırk, etnik köken, cinsel tercih vs konularında ayırım yapmadan; sendikalaşma hakkı tanıyarak), çocuk hakları ve çocukların güvenli yaşamaları ve büyüyebilmeleri için, çalışan ve misafir güvenliği bilincinin yaşamın bir parçası olduğunu ve bu duyarlılıkların arttırılması için ihtiyaca göre gelişen eğitimleri vermeyi,

 -Yaptıklarımızın etkilerini ölçülebilir hale getirmeyi, sonuçlar arasında bağlantı kurup, verilen hizmetlerle ilgili sürekli iyileştirmenin sağlanması için hedefler belirlemeyi, 

 -Çalışanlarla yönetimin birlikteliğini sağlamayı, biyoçeşitliliğin ve insan yaşamının korunması ilkesi konusunda gerekli araştırma, projelendirme ve uygulamaları yapmayı,

 -Satın alma işlemlerinde en doğru kalite, en doğru fiyat, en az çevre yükü, en yüksek misafir memnuniyeti ilkelerine uymayı, satın alma işlemlerimiz sırasında, misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutarak kaliteli ürünleri ve eğer beklenilen kalite seviyesinde olmaları durumunda yerel ürün gruplarını tercih etmeyi taahhüt ederiz…

Genel Müdür

04.03.2015

Ödüller ve Sertifikalar

 • TUI GLOBAL HOTEL AWARDS 2020

  TUI GLOBAL HOTEL AWARDS 2020 THE WINNERS - TOP 100

 • Sunny Heart Silver Winner 2018

  Voyage Sorgun, Avrupa seyahat pazarının ikinci büyük grubu Thomas Cook tarafından Sunny Heart Silver Winner 2018 ödülüne layık görülerek, 2018’in En İyi Otelleri arasında yerini aldı.

 • Holidaycheck Recommended 2019

  Voyage Sorgun Avrupa’nın en büyük yorum portalı Holidaycheck tarafından Holidaycheck Recommeded 2019 ödülüne layık görülmüştür.

 • 2018-2019 Otelpuan Ödülü

  Voyage Sorgun, yıl içerisinde Otelpuan'a iletilen yüz binleri aşkın tarafsız misafir görüşüne göre, OTELPUAN Ödülü'ne layık görüldü.

 • TripAdvisor 2019

  TripAdvisor misafirlerinin yorumlarıyla belirlenen En İyi Her Şey Dahil Oteller kategorisinde Türkiye’de 3., Avrupa’da 5., dünyada 16. sırada yer alan Voyage Sorgun, En İyi Aile Otelleri kategorisinde ise 4. sıraya yerleşti.

 • Schauinsland Top Hotel Partner 2017

  Voyage Sorgun, Schauinsland Reisen tarafından dünyanın en sevilen otellerine verilen “Schauinsland Top Hotel Partner 2017” Ödülü’nü alarak başarısını bir kez daha taçlandırdı.

 • Travel Life Gold Award

  Voyage Sorgun çevreye saygılı mimarileri ve sürdürülebilir otelcilik yönetimi konusundaki başarıları ile Travel Life Gold Ödülü’nü almaya hak kazandı.

 • 9. Otel Puan Ödülü

  Yüzbinleri aşan tarafsız misafir görüşü ve denetim sonuçlarına göre Voyage Belek Golf & Spa ve Voyage Sorgun, Otelpuan.com tarafından dokuzuncusu düzenlenen Akdeniz Bölgesi Otel Puan Ödülüne layık görülmüştür.

 • TripAdvisor 2016 Traveller's Choice

  Voyage Sorgun, dünyanın en prestijli online platformlarından TripAdvisor’ın misafir yorumlarıyla belirlediği 2016 Travellers' Choice Ödülü’nü alarak başarısını bir kez daha taçlandırdı.

 • 2016 Certificate of Excellence

  Voyage Sorgun, TripAdvisor kullanıcılarının oylamaları sonucu almış olduğu ödüllere “2016 Certificate of Excellence” ödülünü de eklemiştir.

 • Green Key: Sürdürülebilir Çevre Ödülü

  Voyage Sorgun, çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleyen, iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan uluslararası bir eko-etiket olan Green Key tarafından ödüllendirilmiştir.

 • TripAdvisor 2015 Hall of Fame

  Voyage Sorgun, dünyanın en büyük seyahat sitelerinden biri olan TripAdvisor tarafından 5 sene üst üste en yüksek puanlara sahip olması sebebiyle “2015 Hall of Fame” ödülü ile onurlandırılmıştır.

 • ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

  Voyage Sorgun A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • Certificate of Excellence 2015

  Voyage Sorgun'a TripAdvisor’dan ödül yağmuru!

 • 2014 Travellers’ Choice

  Voyage Sorgun; dünyanın en bilinen seyahat sitelerinden TripAdvisor’da tatil severlerin seçimi ile 2014 Travellers’ Choice ödülünü almaya hak kazandı.

 • Holiday Check Quality Selection

  Holiday Check'ten Kaliteye Ödül Voyage Sorgun, dünyanın en bilinen otel değerlendirme sitelerinden biri olan holidaycheck.com'un kullanıcılarının belirlemesi sonucu Holiday Check Quality Selection 2014 Ödülü'ne hak kazandı.

 • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

  Voyage Sorgun A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

  Voyage Sorgun A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

  Voyage Sorgun A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

  Voyage Sorgun A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • Mavi Bayrak

  Tesis, plaj ve marinalara verilen uluslararası bir çevre ödülü olan Mavi Bayrak sahibidir.

 • Holidaycheck Guests Award

  Konukların En Çok Önerdiği Tesislerden Biri Ödülü, 2005 30 Yaş Altı Tatilcilerin Gözdesi Ödülü, 2011

 • Otelpuan.com

  Çocuk Dostu Aile Tesisi Ödülü - 2008 Bronz Puan Ödülü 2009

 • Neckermann Primo

  Neckermann Primo 2004, 2005, 2006, 2007, 2010

 • Tripadvisor

  Tripadvisor, Best Hotels 2012, Top 25 All Inclusive Resorts

 • Otelpuan.com

  Akdeniz Bölgesi Gümüş Puan Ödülü - 2010, 2011

 • Zoover

  Zoover Top Hotels in Turkey 2012 Award

 • HolidayCheck

  HolidayCheck Quality Selection 2012

 • Tripadvisor

  Best Hotels 2013

 • Tripadvisor

  TRAVELERS’ CHOICE AWARDS 2014

 • Travelife Gold Ödülü

  Voyage Sorgun 2013 yılından itibaren otel ve konaklama tesislerine sosyal ve çevresel etkilerini yönetme ve sürdürülebilirlik başarılarını müşterilerine anlatma konusunda yardımcı olan Travelife sistemi tarafından Gold sertifika ile ödüllendirilmiştir.

 • Yeşil Yıldız

  Voyage Sorgun , Kültür ve Turizm bakanlığı tarafından “Çevreye Duyarlı” tesislere verilen 2014 Yeşil Yıldız sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Diğer Ödüller ve Sertifikalar
Rezervasyon