Voyage Torba Private

Kızılağaç Mevkii 48400, Torba / Bodrum / Muğla Haritada gör
Rezervasyon

Mutluluğa katıl!

Konukları için ayrılmış özel bir alanda hizmet veren otelin, havuza bağlanmış villaları, özel bir tasarıma sahip havuzu ve sadece Private misafirlerine ait bir bar ve restoranı bulunuyor. Misafirler, tesisin hemen karşısında yer alan Voyage Torba’nın tüm imkanlarından da yararlanabiliyor.  
*Voyage Torba Private misafirleri, Voyage Torba Delüks Odalarına özel hizmet veren havuzu kullanamaz.
Devamını oku

Oda Seçenekleri

Tesis Olanakları

 • İnternet Bağlantısı: Genel alanların tümünde ve odalarda ücretsiz wi-fi internet bağlantısı 

 • Alışveriş: VoyageTorba içinde fotoğrafçı bulunmaktadır. (Yaz sezonunda)

 • Otopark: Maksimum 50 araçlık açık otopark ve maksimum 90 araçlık kapalı otopark hizmeti sunulmaktadır.(Yaz sezonunda)

 • Çocuk Bakımı: Talebe göre, belirli saatlerde odada ve mini kulüpte ücretli bebek bakıcılığı servisi mevcuttur.(Yaz sezonunda)

 • Sağlık Hizmetleri: Hemşire (24 saat ilk yardım hizmeti) sağlanmaktadır.

 • Elektronik Kasa: Odaların tümünde özel kasalar (safe) ve resepsiyonda kasa hizmeti bulunmaktadır.

Restoranlar ve Barlar

Voyage Torba Private, tatiliniz boyunca lezzet durağınız olacak restoranları ve pastanesinin yanı sıra gün içerisinde her daim süren zengin yeme-içme servisi ve barları ile de dikkat çekiyor.

Tesisin farklı damak zevklerine hitap eden sıra dışı lezzetleri enfes sunumlarla birleşerek tatilinizi unutulmaz kılıyor. Yaz sezonunda Voyage Torba’nın da tüm yeme-içme mekanlarından yararlanabilen Voyage Torba Private misafirleri, her iki otelin enfes sunumları ile tatil keyfini lezzetli bir yolculuğa dönüştürüyor.

Havuzlar ve Plaj

Voyage Torba’nın sahil şeridini ve havuzlarını kullanabilen Voyage Torba Private, odalarından direkt geçişin olduğu Private Havuz ile misafirlerine kişiye özel ayrıcalıklı bir havuz keyfi yaşatıyor.

Spor Merkezi

Hareket gerektiren spor olanakları ve heyecan dolu su sporları Voyage Torba kıyılarında! Tatilde de zinde kalmak için tesisin donanımlı spor merkezine uğramayı ihmal etmeyin.


Eğlence

Dünyaca ünlü yıldızlar, ihtişamlı sahne gösterileriyle göz dolduran şov grupları ve eğlence dolu barlar… Voyage Torba’nın eğlenceli dünyası Voyage Torba Private misafirlerine heyecan dolu bir tatil yaşatıyor!

Çocuklar İçin…

*Voyage Torba içerisindeki mini kulübün imkanlarından faydalanan Voyage Torba Private, miniklere özel bir dünyada rengarenk anılar yaratıyor. Mini kulübün yanında bebekler için de puset ve bebek arabası hizmeti bulunan Gülen Bebekler hizmeti sunan Voyage Torba’nın, lunapark ve çocuk restoranı da minikler için eşsiz bir dünya yaratıyor.

*Yaz sezonunda

Balayı

Hayatınızın en özel tatilinde birbirinden özel sürprizlerle şımarmaya hazırlanın! Voyage Torba Private, romantik ayrıcalıklarla dolu balayı konsepti ile çiftlerin balayı tatilini unutulmaz anlara çeviriyor.

*Giriş günü odada çiçek, odaya meyve sepeti ve şarap, tatlı tabağı, çerez tabağı ikramı, odada bornoz, terlik ve süsleme, istenilen bir gün odaya kahvaltı ikramı, otel fotoğrafçısından hediye 1 adet resim muhteşem balayı konseptinin ayrıcalıklarından yalnızca birkaçı…

*Yaz sezonunda 

Ödüller ve Sertifikalar

 • Holidaycheck Recommended 2019

  Voyage Torba & Torba Private Avrupa’nın en büyük yorum portalı Holidaycheck tarafından Holidaycheck Recommeded 2019 ödülüne layık görülmüştür.

 • Booking.com 2018 Misafir Değerlendirme Ödülü

  Booking.com 2018 Misafir Değerlendirme Ödülü

 • Zoover Awards 2018

  Voyage Torba, misafir yorumlarıyla belirlenen Zoover Awards 2018 Ödülü’nün sahibi oldu.

 • 2018 Yılının En Çok Önerilen Tesisleri

  Voyage Torba ve Voyage Torba Private, dünyanın dört bir yanından tatilcilerin izlenimlerini paylaştığı Avrupa’nın önde gelen otel değerlendirme sitesi HolidayCheck tarafından verilen, “2018 Yılının En Çok Önerilen Tesisleri” ödülüne layık görüldü.

 • Travel Life Gold Award

  Voyage Torba Private çevre yönetim sistemi konusuna gösterdiği özenli yaklaşım ile Travelife Gold Ödülü’ne sahip olarak başarısını bir kez daha kanıtladı.

 • 9. Otel Puan Ödülü

  Yüzbinleri aşan tarafsız misafir görüşü ve denetim sonuçlarına göre Voyage Bodrum ve Voyage Torba Private, Otelpuan.com tarafından dokuzuncusu düzenlenen Ege Bölgesi Otel Puan Ödülüne layık görülmüştür.

 • Mavi Bayrak

  Tesis, plaj ve marinalara verilen uluslararası bir çevre ödülü olan Mavi Bayrak sahibidir.

 • Green Key: Sürdürülebilir Çevre Ödülü

  Voyage Torba çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleyen, iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan uluslararası bir eko-etiket olan Green Key tarafından ödüllendirilmiştir.

 • ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

  Voyage Torba A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

  Voyage Torba A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 14001Çevre Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

  Voyage Torba A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

  Voyage Torba A’ND Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun bulunup, sertifikalandırılmıştır.

 • Holiday Check Quality Selection 2014

  Voyage Torba Private, dünyanın en bilinen otel değerlendirme sitelerinden biri olan holidaycheck.com'un kullanıcılarının belirlemesi sonucu Holiday Check Quality Selection 2014 Ödülü'ne hak kazandı.

 • Zoover

  Zoover Highly Recommended 2012

Diğer Ödüller ve Sertifikalar
Rezervasyon